Bohoslužby od 23.2.2025
23.2. Neděle | 7. neděle v mezidobí | ||
7:00 | za farnost | ||
9:00 | za sestru Zdenu a Františka | ||
18:00 | za syna Lukáše | P. Martin Holík | |
24.2. Pondělí | |||
7:00 | za syna Vítka | P. Martin Holík | |
25.2. Úterý | |||
18:00 | za + rodiče a prarodiče | ||
26.2. Středa | |||
8:00 | školní mše svatá | ||
18:00 | za + tatínka Milana Hnátka | P. Martin Holík | |
27.2. Čtvrtek | |||
18:00 | za posilu v těžké nemoci pro Lenku | ||
28.2. Pátek | |||
17:00 | tichá adorace a příležitost ke svátosti smíření | ||
18:00 | za + rodiče Mikyskovy, za dobrodince a uzdravení rodu | ||
1.3. Sobota | |||
7:00 | za nepokřtěné členy rodiny | ||
2.3. Neděle | 8. neděle v mezidobí | ||
7:00 | za živou a + rodinu Mikyskovu | ||
9:00 | za + maminku | ||
10:00 | setkání rodičů prvokomunikantů | ||
10:00 | FARNÍ KARNEVAL | ||
18:00 | za syna Lukáše | P. Martin Holík |
Pokud není uvedeno jinak, je celebrantem P. Petr Vrbacký; může dojít ke změnám.
- Dnešní sbírka je věnována na Svatopetrský haléř. Pro vaši informaci: v loňském roce se v naší diecézi takto vybrala částka 4.150.561,- Kč. Za všechny vaše dary děkujeme
- Dnes po večerní mši svaté v 19 hodin se v našem kostele uskuteční další z benefičních koncertů „Varhaníci pro sv. Jakuba“. Vystoupí slovenský varhaník Matúš Maraček.
- V sobotu 1. března se koná setkání mládeže brněnského děkanství. Setkání začíná v 9 hodin v katedrále na Petrově a bude zaměřeno na osobnost ochránce Brna otce Martina Středy. Podrobnosti jsou na vývěsce, zváni jsou zejména středoškoláci a žáci nejvyšších tříd ZŠ.
- Příští neděli po skončení deváté mše svaté se v kostele sejdou k informační schůzce rodiče dětí, které se budou připravovat na 1. sv. přijímání. Přihlášky jsou k dispozici v sakristii a budou se odevzdávat až na této schůzce.
- Všechny děti i rodiče zveme na další ročník farního karnevalu, který se uskuteční příští neděli 2. března od 10 hodin v tělocvičně CZŠ Lerchova (vstup bočním vchodem od hřiště). Prosím rodiče, aby děti do kostýmů se převlékaly až po mši svaté.
- Sbírka příští neděle bude určena na splácení dluhů farnosti. Ještě nám zbývá splatit 300 000 Kč. Za všechny dary předem děkujeme.